„Zintegrowany Program UTHRad.”, POWR.03.05.00-00-Z105/17  – nabór na 4 edycję szkoleń dla studentów I stopnia studiów stacjonarnych kierunku Elektrotechnika

Informujemy o rozpoczęciu naboru do czwartej edycji szkoleń dla studentów studiów stacjonarnych I stopnia kierunku Elektrotechnika.

Osoby zainteresowane udziałem w 4 edycji szkoleń proszone są o złożenie wymaganych dokumentów osobiście do Biura Projektu WTiE (pok. 142)  do dnia 11.06.2021 r.

Wymagane dokumenty można pobrać w zakładce „Dokumenty do pobrania