„Zintegrowany Program UTHRad.”, POWR.03.05.00-00-Z105/17  – nabór na 3 edycję szkoleń dla studentów I stopnia studiów stacjonarnych kierunku Transport i Logistyka (6 sem.)

Informujemy o rozpoczęciu naboru do trzeciej edycji szkoleń dla studentów studiów stacjonarnych I stopnia kierunku Transport i Logistyka (6 sem.).

Osoby zainteresowane udziałem w 3 edycji szkoleń proszone są o złożenie wymaganych dokumentów osobiście do Biura Projektu WTEiI (pok. 142)  do dnia 11.06.2021 r.

Wymagane dokumenty można pobrać w zakładce „Dokumenty do pobrania