„Zintegrowany Program UTHRad.”, POWR.03.05.00-00-Z105/17  – szkolenie dla studentów I stopnia kierunku Transport i Logistyka w zakresie „przewoźnika transportem drogowym osób i rzeczy”.
W dniach: 16-18.03.2021 studentów I stopnia kierunku Transport i Logistyka odbędzie się szkolenie z zakresu „przewoźnika transportem drogowym osób i rzeczy”.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z przepisami w zakresie krajowych i międzynarodowych przepisów dotyczących przewozu drogowego osób i rzeczy.
Szkolenie kończy się certyfikowanym egzaminem z zakresu nabytej wiedzy i umiejętności.

Uwaga: Szkolenie odbywa się w budynku Wydziału Transportu, Elektrotechniki i informatyki UTH Rad. (ul. Malczewskiego 29) w auli A-5.
Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 16.03.2021 r. o godzinie 15.00.