Informujemy, że w dniach 27-30.06.2022 r. w ramach trzeciej i czwartej edycji szkoleń dla studentów 1 stopnia kierunku Turystyka i rekreacja odbędzie się szkolenie w zakresie „Język Angielski w Turystyce – English for Tourism”.

Uczestnicy szkolenia poznają aspekty związane z językiem angielskim w turystyce – zdobędą kompetencje językowe oraz umiejętności praktyczne w zakresie słownictwa oraz pojęć branżowych niezbędnych do pracy w turystyce.

Szkolenie odbywa się w budynku Wydziału Transportu, Elektrotechniki i Informatyki UTH Rad. (ul. Malczewskiego 29) w sali 130.

Ogłoszenie w załączniku.