Informujemy o rozpoczęciu procedury dotyczącej wyłonienia wykonawcy na zrealizowanie usługi szkoleniowej w zakresie analiz elektromagnetycznych w oprogramowaniu ANSYS Maxwell 2D/3D – 8 osób oraz wyznaczenie pola prędkości i temperatury dla układów scalonych, PCB, układów elektronicznych i innych – 6 osób, pracowników Wydziału Transportu, Elektrotechniki i Informatyki obejmującego następującą tematykę:

• ANSYS Maxwell 2D/3D,
  • środowisko MAXWELL: struktura programu; definiowanie podstawowych parametrów projektu- siatka MES, warunki brzegowe, parametry materiałowe; obliczenia i interpretacja wyników,
  • analiza stanów przejściowych,
  • obliczenia magnetostatyczne,
  • analiza harmoniczna.

Szkolenie w zakresie wyznaczenie pola prędkości i temperatury dla układów scalonych, PCB, układów elektronicznych i innych – ANSYS Icepak:

• struktura i działanie programu Icepak,
  • typy obiektów i biblioteka Icepak,
  • import geometrii i ustawianie Solwera,
  • analiza wyników,
  • analiza parametryczna.

Program szkolenia powinien obejmować minimum 18 godzin.

Szkolenie powinno być zakończone wydaniem certyfikatu poświadczającego udział w szkoleniu.

Usługa szkoleniowa realizowana jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja i Rozwój (POWER), Oś Priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych – Projekt nr POWR.03.05.00-00-Z105/17. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Oferty z dopiskiem: „ZO-WTEiI- Z105/17-1.2022” prosimy składać w terminie do dnia 7 czerwca 2022 r. do godz. 15.00 na adres Biura Projektu WTEiI: 26-600 Radom, ul. Malczewskiego 29, pok. 142 lub pocztą elektroniczną na adres: z105wtie@uthrad.pl.