Informujemy o rozpoczęciu naboru na szkolenie dla pracowników Wydziału Transportu, Elektrotechniki i Informatyki w zakresie „Obliczenia pól elektromagnetycznych w programie ANSYS Maxwell 2D/3D”.

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do samodzielnego rozwiązywania problemów oraz wykonywania analiz elektromagnetycznych w oprogramowaniu ANSYS Maxwell 2D/3D. Uczestnicy szkolenia poznają m.in. interfejs oprogramowania, sposób definiowania: własności materiałowych, wymuszeń, warunków brzegowych, a także wyświetlania i weryfikacji wyników analizy.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o złożenie wymaganych dokumentów osobiście do Biura Projektu WTEiI (pok. 142) do dnia 27.05.2022 r.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać w zakładce „Dokumenty do pobrania