Informujemy o rozpoczęciu naboru do edycji szkoleń dla studentów studiów stacjonarnych I stopnia kierunku Transport i Logistyka (4, 6 sem.) z zakresu:

• ABC przedsiębiorczości,
  • Pakiet mobilności,
  • Regulacje i obowiązki przedsiębiorców transportowych w zakresie przewozu transportem drogowym i kolejowym ładunków.

Osoby zainteresowane udziałem w edycji szkoleń proszone są o złożenie wymaganych dokumentów osobiście do Biura Projektu WTEiI (pok. 142) do dnia 27.05.2022 r.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać w zakładce „Dokumenty do pobrania