Informujemy o rozpoczęciu naboru do czwartej edycji szkoleń dla studentów studiów stacjonarnych I stopnia kierunku Turystyka i Rekreacja.

Edycja szkoleń obejmowała będzie udział w następujących szkoleniach:

• „ABC przedsiębiorczości”,
  • „Język Angielski w Turystyce”,
  • „Rezydenta turystycznego”,
  • „Przewodnika Terenowego po Mazowszu”.

Osoby zainteresowane udziałem w 4 edycji szkoleń proszone są o złożenie wymaganych dokumentów osobiście do Biura Projektu WTEiI (pok. 142) do dnia 27.05.2022 r.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać w zakładce „Dokumenty do pobrania