Informujemy o rozpoczęciu naboru do czwartej edycji szkoleń dla studentów studiów stacjonarnych I stopnia kierunku Transport i Logistyka (7 sem.) z zakresu:

• „ABC przedsiębiorczości”,
  • bezpieczeństwa przewozu kolejowego towarów niebezpiecznych – Regulamin RID lub
  • bezpieczeństwa transportu drogowego towarów niebezpiecznych – Regulamin ADR.

Osoby zainteresowane udziałem w 4 edycji szkoleń proszone są o złożenie wymaganych dokumentów osobiście do Biura Projektu WTEiI (pok. 142) do dnia 27.05.2022 r.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać w zakładce „Dokumenty do pobrania