Informujemy, że w dniu 5 listopada 2021 r. rozpoczęło się szkolenie się w ramach trzeciej edycji szkoleń dla studentów I stopnia kierunku Turystyka i Rekreacja z zakresu rezydenta turystycznego.

Celem szkolenia jest przygotowanie Uczestników do wykonywania zadań rezydenta turystycznego ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki realizacji rezydentury przy obsłudze wyjazdów do Ziemi Świętej.

Uwaga:

Zajęcia odbywają się w budynku Wydziału Transportu, Elektrotechniki i Informatyki UTH Rad. w sali 137.
Terminy kolejnych zajęć zostaną podane po uzgodnieniu z osobami prowadzącymi szkolenie