Informujemy, że w dniach 01-02 lipca 2021 roku odbędzie się szkolenie dla pracowników WTEiI w zakresie „praktycznej analizy i diagnostyki jakości zasilania analizatorami PQM firmy SONEL”.

Celem szkolenia jest zapoznanie słuchaczy z następującymi zagadnieniami:

• diagnostyczne cechy analizatorów rodziny PQM-7xx firmy SONEL,
  • zaawansowane pomiary jakości energii elektrycznej oraz diagnostyka zaburzeń,
  • zaawansowane problemy jakości energii elektrycznej i diagnostyki zaburzeń,
  • metodyka działań,
  • warsztaty praktyczne z wykorzystaniem sprzętu: PQM-707, 702, 703, 711, MPI-540.

Uwaga: Szkolenie rozpoczyna się w dniu 01.07.2021 r. w budynku WTEiI w Auli A-3 o godzinie 1400.
Szczegółowe informacje.