Informujemy, że w dniach 28-30 czerwca 2021 roku w ramach piątej edycji szkoleń dla studentów 1 stopnia kierunku Elektrotechnika odbędzie się szkolenie w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1 kV – kategoria E.

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę i umiejętności wymagane do obsługi urządzeń i instalacji do 1kV. Na zakończenie szkolenia zorganizowany zostanie egzamin kwalifikacyjny na świadectwo eksploatacji urządzeń elektrycznych kategorii E.

Uwaga: Szkolenie rozpoczyna się w dniu 28.06.2021 r. w siedzibie Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Radomski w Radomiu przy ul. W. Krukowskiego 1, godz. 10:00.