Zawiadomienie o obronie

W DZIEDZINIE NAUK INŻYNIERYJNO-TECHNICZNYCH
W DYSCYPLINIE: INŻYNIERIA LĄDOWA I TRANSPORT

mgra inż. Wiesława Mariana Piotrzkowskiego

nt.: „Model oceny bezpieczeństwa manewrów maksymalnego statku na podejściu do Portu Północnego w Gdańsku

publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w dniu 01.07.2021 r. o godz.10.00 w formie hybrydowej

(osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie rozprawy doktorskiej mogą w niej uczestniczyć przy użyciu urządzeń technicznych umożliwiających jej przeprowadzenie na odległość z jednoczesnym bezpośrednim przekazem obrazu i dźwięku: Microsoft Teams)

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o nadesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko oraz adres mailowy na adres: i.majewska@uthrad.pl do 28 czerwca 2021 r.

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Technologiczno -Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.

Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje są zamieszczone na stronie internetowej WTEil www.wteii.uniwersytetradom.pl oraz na stronach podmiotowych BIP UTH Rad.

Przewodniczący Komisji Doktorskiej
dr hab. inż. Tomasz Ciszewski, prof. UTH Rad.

Zawiadomienie.pdf (pobierz)