Spotkanie studentów z przedstawicielem Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni (NCBC)

W dniu 14 stycznia studenci ostatniego roku kierunków informatyka oraz elektrotechnika WTEiI UTH Rad.
uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni (NCBC).

Spotkanie miało na celu przedstawienie przyszłym absolwentom naszych kierunków zagadnień związanych
z możliwością podjęcia pracy w NCBC lub podjęcia służby, jako żołnierz Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni (WOC).