Ogłoszenia o naborze na szkolenia

Informujemy o rozpoczęciu naboru na szkolenie dla pracowników WTEiI oraz WM w zakresie „Eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1 kV – kategoria E”

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy niezbędnej wiedzy i umiejętności wymaganych do obsługi urządzeń i instalacji do 1kV. Na zakończenie szkolenia zorganizowany zostanie egzamin kwalifikacyjny na świadectwo eksploatacji urządzeń elektrycznych kategorii E.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o złożenie wymaganych dokumentów osobiście do Biura Projektu WTEiI (pok. 142) do dnia 06.11.2020 r.

Wymagane dokumenty można pobrać w zakładce „Dokumenty do pobrania