Nagroda Jamesa Dysona 2022

16 marca rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń młodych inżynierów do nowej edycji Konkursu Nagroda Jamesa Dysona, organizowanego co roku przez Fundację Dyson i skierowanego do studentów z kierunków związanych z projektowaniem. W ubiegłych latach do konkursu zgłoszono szereg imponujących projektów, w tym roku organizatorzy zwiększyli sumę nagród pieniężnych, aby wesprzeć młodych inżynierów w pierwszym kluczowym etapie. W tym roku zwycięzcy etapów krajowych, których poznamy we wrześniu, otrzymają aż 27 000 zł  na rozwój swoich projektów. Do tej pory w ramach konkursu nagrody pieniężne otrzymali już autorzy ponad 285 wynalazków.

Zapraszam do zapoznania się z materiałem w załączeniu lub tutaj.

Od 16 marca 2022 uczestnicy mogą zgłaszać się do Konkursu Nagroda Jamesa Dysona 2022. Studenci i absolwenci (do 4 lat po ukończeniu studiów) mogą zgłaszać swoje projekty do 6 lipca 2022.