KONKURS SEP NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ Z ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI NA WTEII

Szanowni Państwo,

Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich przy Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu wraz ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich Oddział Radomski organizuje coroczny Konkurs SEP na najlepszą pracę dyplomową z elektrotechniki, elektroniki i informatyki.

Do 3 października 2022 r. można zgłaszać prace dyplomowe z elektrotechniki, elektroniki i informatyki oraz tematów pokrewnych obronione na Wydziale Transportu, Elektrotechniki i Informatyki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu w okresie 1 września 2021 – 30 września 2022.

Pracę dyplomową powinien zgłosić promotor pracy w porozumieniu z jej autorem.

Kompletne zgłoszenie powinno zawierać poprawnie wypełnioną kartę zgłoszenia (załącznik) oraz oprawiony egzemplarz pracy dyplomowej.

Zgłoszenia można zostawiać do 3 października 2022 r.:
– na portierni w budynku Wydziału Transportu, Elektrotechniki i Informatyki przy ulicy Malczewskiego 29 w Radomiu, do specjalnie przygotowanego pudełka;
– bezpośrednio u Prezesa Koła Dra hab. inż. Romana Pniewskiego, prof. UTH – pok. 123;
– bezpośrednio u Zastępcy Prezesa Koła Dra inż. Daniel Pieruszczaka – pok. 201.

Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Radomski.

Zgłoszenie pracy do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu (załącznik).

Dr hab. inż. Roman Pniewski, prof. UTH
Prezesa Koła SEP przy UTH Rad.