Zasady sanitarne – zajęcia na WTEiI

Drodzy Studenci,

w trosce o Nasze wspólne bezpieczeństwo przypominamy o zasadach obowiązujących na Wydziale Transportu Elektrotechniki i Informatyki, związanych z obostrzeniami dotyczącymi Covid-19:

1. Zajęcia dydaktyczne w trybie regularnym w budynku WTEiI będą odbywać się przy zachowaniu odpowiednich zasad sanitarnych dotyczących m.in:
    • obowiązku zakrywania ust i nosa na terenie Wydziału oraz dezynfekcji rąk lub używania rękawiczek jednorazowych przed wejściem do budynku,
    • ograniczenia możliwości gromadzenia się podczas przerw w zajęciach,
    • korzystania przez osoby uczestniczące w zajęciach z własnych pomocy naukowych, a w przypadku pomocy naukowych używanych wspólnie ich dezynfekcja.
  1. W zajęciach prowadzonych w siedzibie Wydziału mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych.
  2. W zajęciach nie mogą uczestniczyć osoby, które przebywają w domu z osobą odbywającą kwarantannę lub izolację w warunkach domowych, albo same są objęte kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.